Vloge na Socialni akademiji

Matej Cepin, direktor
matej@socialna-akademija.si

mag. Mario Pléšej, namestnik direktorja
mario@socialna-akademija.si

Jani Drnovšek, vodja multimedijskega centra
jani@socialna-akademija.si

Neža Repanšek, vodja področja mladinskega dela
neza@socialna-akademija.si

Mojca Galun, pomoč pri izvajanju programov za mlade
mojcag@socialna-akademija.si

Jure Brunšek, pomoč pri izvajanju programov za mlade
jure@socialna-akademija.si

Rok Pisk, pomoč pri izvajanju MMC programov za mlade
rok@socialna-akademija.si

Jaka Geltar, vodja programa Popotniško novinarstvo
jaka@popotniskonovinarstvo.si

Janko Korošec, vodja Socialnega tedna

dr. Matija Cencelj, predsednik sveta zavoda
matija@socialna-akademija.si

 


Komentiraj prispevek!

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Back to Top ↑

UA-42404711-1