Socialna akademija smo …

Matej Cepin, direktor
matej@socialna-akademija.si

Janko Korošec, vodja pisarne
janko@socialna-akademija.si

Sabina Belc, vodja projekta Inkubator 4.0
sabina@socialna-akademija.si

Eva Gajšek, strokovna sodelavka projekta Inkubator 4.0
eva@socialna-akademija.si

Monika Bačič, pomoč na področju mladinskega dela in multimedije
monika@socialna-akademija.si

Jaka Geltar, zunanji sodelavec, vodja pobude Popotniško novinarstvo
jaka@popotniskonovinarstvo.si

Maja Dežman Sterle, zunanja sodelavka, vodja pobude 10 ključnih stvari
maja@socialna-akademija.si

Rok Pisk, zunanji sodelavec
rok@socialna-akademija.si

dr. Matija Cencelj, predsednik sveta zavoda
matija@socialna-akademija.si


Back to Top ↑

UA-42404711-1